GÜVENLİKLİ HOLOGRAM ETİKET

2

Yazılım Anlaşmalı Matbaa

HOLOGRAM BİLGİ

Hologram orjinal objenin üç boyutlu gerçek kaydıdır.
Hologram lazer ışın dalgalarının pozitif karışımı ile oluşan iç boyutlu kayıttır.
Objenin üç boyutlu görüntüsü -hologram-ışık olarak yapılanır.

Mülki haklarınızi, kalitenizi ve müşterilerinizi korumak amacıyla korsanlığa karşı üstün bir teknoloji
olan ‘hologram etiket' sistemini kullanabilirsiniz.

Hologram orjinal objenin üç boyutlu gerçek kaydıdır. Hologram lazer ışın dalgalarının pozitif karışımı ile oluşan iç boyutlu kayıttır. Objenin üç boyutlu görüntüsü -hologram-ışık olarak yapılanır.

Hologram etiketler söküldüğünde kendini imha etme özelliğine sahiptir. Firmanın kendi logosu hologram etiket üzerine lazer ile yazılabilmektedir.

Hologramlar çoğunlukla güvenlik amacıyla olmak üzere aşağıdaki alanlarda kullanılmaktadır.

Güvenlik Etiketleri
Çok özel bir etiket hammaddesi olup yapıştığı yüzeyden çıkarılmaya çalışıldığında küçük parçalar halinde dağılan veya etiket üst yüzeyi yırtılmadan çıkan fakat alt yapışkan yüzeyine yapılan baskının yapıştığı yerde kalan ( VOID ) güvenlik etiketidir. Genellikle bilgisayar kasaları ve teknik amaçlı tamir edilen ürünleri garantileri amaçlı kullanılan bir etiket hammadesidir.

Hologram Etiket
Hologram Etiketler Kullanım Alanlarına Göre Farklılık Gösterirler. Kullanım Alanları Sektörün Üretim Ürünlerine Orantılı Olarak Gerek Sahteciliği Önlemek Gerekse Ürünün Orjinalliğini Belirtmek Gereksede Ürünün Görselliğini Ön Plana Çıkartmak İçin Kullanılır.

Share.

2 yorum

  1. Mücahit Özyurt on

    Kendi hologram 3D projeksiyonumu yaptım kendimle gurur duyuyorum, sizinle çalışmak isterim.

  2. Kuantum Emlak on

    Bizim için güvenlik çok önemlidir.Sizin yapmış olduğunuz güvenlikli hologram etiketini inceledik ve gayet iyi geldi. Taklit edilememesi de ayrı bir güzel. Sizle çalışmış olmaktan mutluyuz, teşekkürler.

Leave A Reply

Shares