ANLAŞMALI MATBAALAR

1

Anlaşmalı Matbaalar

Mazılım Anlaşmalı Matbaamız, Maliye Anlaşmalı Matbaa'dır, Fatura Basımı ve Resmi evrak basımı hizmetleri vermektedir. Fatura basan matbaa olarak, Maliye Anlaşmalı Matbaamızda, Fatura İrsaliye Basımı, irsaliyeli fatura basımı, taşıma irsaliyesi basımı, gider pusulası basımı, serbest meslek makbuzu basımı, perakende satış fişi basımı, adisyon basımı, perakende satış fişi basımı, hastahane reçetesi basımı...
Tasarımların onaylanmasının ardından İstanbul maliye anlaşmalı matbaamızda fatura basımı yapılır.
Faturalar minimum 1 asıl 1 kopya olacak şekilde sizin istediğiniz kopya sayısı
kadar matbaamızda üretilir ve adresinize teslim edilir.

İstanbul Maliye Anlaşmalı Matbaa olarak faaliyetlerini sürdüren Matbaamızda, her türlü Fatura, İrsaliyeli
Fatura evraklarınızın baskı işlemini gerçekleştiriyoruz. Maliye Anlaşmalı Matbaa Fiyatlarımıza
aşağıda belirtilen evraklar ile firmamıza müracaat ederek, en uygun fiyatlara fatura baskısı yaptırabilirsiniz.

Yazılım Anlaşmalı Matbaa Hatırlatma!!!
Maliye ile Anlaşmalı Matbaa Evrakların Basımının (Fatura Basımı, İrsaliye Basımı, Taşıma İrsaliyesi Basımı,
Gider Pusulası Basımı, Özel Fatura Basımı, Reçete Basımı, Yolcu Bileti Basımı, Adisyon Fişi Basımı,
Serbest Meslek Makbuzu Basımı),
Maliye İle Anlaşması olan yetki levhalı Anlaşmalı Matbaalarda yapıldığını hatırlatır,
güvenliğiniz açısından bu tür Resmi evrakların ikincil şahıslar aracılığıyla yaptırmamanızı tavsiye eder, bu işlerde anlaşmalı matbaa ve müşteri dışındaki kişilerin kanunen suçlu olduğunu bilmenizi isteriz.

Hizmet verdiğimiz ilçelerden bazıları bunlar :
topkapı matbaa, bakırköy matbaa, beşiktaş matbaa, merter matbaa, zeytinburnu matbaa, merter anlaşmalı matbaa, bayrampaşa anlaşmalı matbaa, bahçelievler anlaşmalı matbaa, fatih anlaşmalı matbaa, maslak anlaşmalı matbaa, mecidiyeköy anlaşmalı matbaa, taksim anlaşmalı matbaa,  eyüp anlaşmalı matbaa, esenler anlaşmalı matbaa, başakşehir anlaşmalı matbaa, şişli anlaşmalı matbaa, esenler anlaşmalı matbaa, karaköy anlaşmalı matbaa, cağaloğlu anlaşmalı matbaa, aksaray anlaşmalı matbaa, Kağıthane anlaşmalı matbaa, levent anlaşmalı matbaa hizmeti vermekteyiz.

Şirketler için Fatura Basımı İçin Gerekli Evraklar :
1) Vergi levhası fotokopisi
2) KDV tahakkuk fişi fotokopisi (Yeni açılışlarda Yoklama Fişi)
3) İmza sirküleri
Şahıs Firmaları için Fatura Basımı İçin Gerekli Evraklar :
1) Vergi levhası fotokopisi
2) KDV tahakkuk fişi fotokopisi (Yeni açılışlarda Yoklama Fişi)
3) Kimlik Fotokopisi
İstanbulda’da Fatura Basımı ile ilgili olarak, Maliye Bakanlığından izin ve mali evrak basmaya yetkili
anlaşması olan Matbaalara Fatura Basım İzni verilmiştir.
Aşağıda Belirtilen Hizmetleri Yazılım Anlaşmalı Matbaa Firmasından Sağlayabilirsiniz.
Maliye anlaşmalı fatura baskısı, Maliye anlaşmalı sevk irsaliyesi baskısı, Maliye anlaşmalı irsaliyeli fatura baskısı, Maliye anlaşmalı adisyon baskısı baskısı, Maliye anlaşmalı taşıma irsaliyesi
Maliye Anlaşmalı Matbaa, irsaliyeli fatura, meslek makbuzu, serbest meslek Makbuzu, sevk irsaliyesi, gider pusulası, perakende satış fişi, tolcu taşıma bileti, adisyon tipi perakende satış fişi vb. bir çok resmi evrakların basımını, çoğaltılmasına maliye tarafından yeterli derecede görülerek izin verilmiş olan matbaalara
maliye anlaşmalı matbaalar denir.

Fatura Basımı
Resmi evrak bastırmak isteyen mükelleflerin, vergi levhası fotokopisi, gerçek şahıs ise nüfus cüzdan fotokopisi, tüzel kişiliğe haiz şirket ise imza sirküsü fotokopisini matbaaya ibraz etmesi gerekmektedir.
Yanlızca anlaşmalı matbaa sıfatı taşıyan matbaalar tarafından basılabilir.

Bu belgeleri fax veya e-mail yoluyla bize bildirin tasarımınızı yapalım onay aldıktan sonra
3 iş günü içinde işinizi işlerinizi adresinize teslim edelim.

ANLAŞMALI MATBAA
Fatura - İrsaliyeli Fatura - Sevk İrsaliyesi - Taşıma İrsaliyesi - Toplu Taşıma İrsaliyesi - Gider Pusulası - Perakende Satış Fişi - Serbest Meslek Makbuzu - Reçete - Günlük Müşteri Listesi - Dipkoçanlı Yolcu Taşıma Bileti - Yolcu Listesi - Müstahsil Makbuzu - Dip Koçanlı Giriş Bileti - Dip Koçanlı Perakende Satış Fişi - Ambar Tesellüm Fişi - Adisyon Tipi Perakende Satış Fişi - Döviz Satım Belgesi - Özel Fatura - Fatura/Çek - Yolcu Bileti - Sigorta Poliçeleri - Giriş Bileti - Kıymetli Maden Satım Belgesi - Kıymetli Maden Alım Belgesi

gibi resmi evrakların basımına, incelendikten sonra maliye tarafından yeterli görüldüğü taktirde izin verilen matbaalar "Anlaşmalı Matbaa" olarak adlandırılır. Matbaamızın Anlaşma numarası 2516'dır. Maliye, matbaa ile anlaşma yapması ve resmi evrakların basımına izin vermesi için müraacatta bulunan matbaanın makine ekipmanlarının yeterli olması, özgeçmişinde sabıka bulunmaması gibi özellikler istemekle beraber matbaalardan belli bir miktarda teminat mektubu, ya da nakit para blokesi alır ve kriterlere uyması halinde yeterlilik belgesi ile birlikte anlaşmalı evrak basımına izin verir.

Anlaşma yapılan matbaa belirli bir Sıra / Seri numaralarını takip ederek resmi evrak basımını gerçekleştirebilir ve sadece bulunduğu il'de resmi evrak basabilir. Basılı evraklar üzerinde bulunduğu il koduda yer almaktadır. Bu il kodunun dışında anlaşmalı belge basımı yapamaz ve çoğaltamaz.

Yazılım Anlaşmalı Matbaa olarak biz; yılların verdiği tecrübe, güven ve kaliteyle, tüm matbuu evraklarınızı titiz ve hızlı bir şekilde sizlere çalışma masanıza kadar teslim ediyoruz.

Share.

1 Yorum

Leave A Reply

Shares