ANLAŞMALI MATBAA

7

Anlaşmalı Matbaa

Yazılım Anlaşmalı Matbaa, 2516 numaralı Maliye Anlaşmalı Matbaa'dır. Fatura Basımı ve hizmetleri vermektedir. Fatura basan matbaa olarak, fatura irsaliye basımı, taşıma irsaliyesi basımı, gider pusulası basımı, serbest meslek makbuzu basımı, perakende satış fişi basımı, adisyon basımı, perakende satış fişi basımı, hastahane reçetesi basımı ve diğer resmi evrak işleriniz yapılmaktadır.

Yazılım Maliye Anlaşmalı Matbaa  Kampanyalı Fiyatlarımız
5 cilt Fatura 250 TL
10 cilt Fatura 360 TL

Matbaamız, firmanıza özel fatura tasarımlarını, kanunla belirtilen  usullere uygun olarak grafik tasarımcılarımız tarafından hazırlanıp, firma bilgilerinizi taşıyan ve kurumsal kimliğinizi yansıtan fatura tasarımları hazırlanarak sizlerin onayına sunar.

Tasarımların onaylanmasının ardından İstanbul Maliye Anlaşmalı Matbaamızda fatura basımı yapılır.
Faturalar minimum 1 asıl 1 kopya olacak şekilde sizin istediğiniz kopya sayısı kadar matbaamızda
üretilir ve adresinize teslim edilir.

İstanbul Maliye Anlaşmalı Matbaa olarak faaliyetlerini sürdüren Matbaamızda, her türlü fatura, irsaliyeli
fatura gibi evraklarınızın baskı işlemini gerçekleştiriyoruz.
Aşağıda belirtilen evraklar ile firmamıza müracaat ederek, en uygun fiyatlara fatura baskısı yaptırabilirsiniz.

Şirketler için Fatura Basımı İçin Gerekli Evraklar :
1) Vergi levhası fotokopisi
2) KDV tahakkuk fişi fotokopisi (Yeni açılışlarda Yoklama Fişi)
3) İmza sirküleri 

Şahıs Firmaları için Fatura Basımı İçin Gerekli Evraklar :
1) Vergi levhası fotokopisi
2) KDV tahakkuk fişi fotokopisi (Yeni açılışlarda Yoklama Fişi)
3) Kimlik Fotokopisi

İstanbul Maliye Anlaşmalı Matbaa olarak, topkapı fatura basımı matbaa, bakırköy anlaşmalı matbaa, zeytinburnu matbaa, merter matbaacılık, beşiktaş ofset baskı işleri ve tüm bölgelerde müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Matbaamızdan Hatırlatma!!!
Yazılım Maliye ile Anlaşmalı Matbaa olarak (Fatura Basımı, İrsaliye, Taşıma İrsaliyesi, Gider Pusulası Basımı, Özel Fatura Basımı, Reçete Basımı, Yolcu Bileti Basımı, Adisyon Fişi Basımı,Serbest Meslek Makbuzu Basımı)
parantez içerisinde yer alan tüm resmi evrakların  sadece Anlaşmalı Matbaalarda yapıldığını hatırlatır,
güvenliğiniz açısından bu tür resmi evrakların ikincil şahıslar aracılığıyla yaptırmamanızı tavsiye eder, bu işlerde anlaşmalı matbaa ve müşteri dışındaki kişilerin kanunen suçlu olduğunu bilmenizi isteriz.

Matbaamız İstanbulda fatura basımı ile ilgili olarak, Maliye Bakanlığından izinli ve mali evrak basmaya yetkilidir.
Aşağıda belirtilen hizmetleri Maliye Anlaşmalı Matbaamızdan sağlayabilirsiniz ;
irsaliyeli fatura, serbest meslek makbuzu, sevk irsaliyesi, gider pusulası, perakende satış fişi, yolcu taşıma bileti, adisyon tipi perakende satış fişi vb.

Fatura Basımı

Resmi evrak bastırmak isteyen mükelleflerin, vergi levhası fotokopisi, gerçek şahıs ise nüfus cüzdan fotokopisi, tüzel kişiliğe haiz şirket ise imza sirküsü fotokopisini matbaaya ibraz etmesi gerekmektedir.
Yanlızca anlaşmalı matbaa sıfatı taşıyan matbaalar tarafından basılabilir.

Bu belgeleri fax veya e-mail yoluyla bize bildirin tasarımınızı yapalım onay aldıktan sonra
3 iş günü içinde işinizi işlerinizi adresinize teslim edelim.

ANLAŞMALI MATBAA

Fatura İrsaliye gibi resmi evrakların basımına, incelendikten sonra maliye tarafından yeterli görüldüğü taktirde izin verilen matbaalar "Anlaşmalı Matbaa" olarak adlandırılır. Matbaamızın Anlaşma numarası 2516'dır.

Maliye, matbaa ile anlaşma yapması ve resmi evrakların basımına izin vermesi için müraacatta bulunan matbaanın makine ekipmanlarının yeterli olması, özgeçmişinde sabıka bulunmaması gibi özellikler istemekle beraber matbaalardan belli bir miktarda teminat mektubu, ya da nakit para blokesi alır ve kriterlere uyması halinde yeterlilik belgesi ile birlikte anlaşmalı evrak basımına izin verir.

Anlaşma yapılan matbaa belirli bir Sıra / Seri numaralarını takip ederek resmi evrak basımını gerçekleştirebilir ve sadece bulunduğu şehirde resmi evrak basabilir. Basılı evraklar üzerinde bulunduğu il koduda yer almaktadır. Bu il kodunun dışında anlaşmalı belge basımı yapamaz ve çoğaltamaz.

Matbaamız; yılların verdiği tecrübe, güven ve kaliteyle, tüm matbuu evraklarınızı titiz ve hızlı bir şekilde sizlere ulaştırır.
Yazılım Anlaşmalı Matbaa olarak kendi özel 3D hologramlarını üretip, faturalarınızı taklit edilemez hale getirir.
Anlaşmalı matbaa ve fatura basımı işlerinizde yüksek hizmet kalitesiyle hizmetinizdeyiz.

Matbaamız ofis printerde basılabilen fatura üretmektedir. Bunun basımı bir kaç şekilde gerçekleşmektedir. Bilgi için lütfen yetkilimizden konuyla ilgili detaylı bilgi alınız.

Share.

7 yorum

  1. Önceden her matbaayı aynı sanırdım ta ki irsaliyeli fatura bastırana dek. Meğer sadece anlaşmalı matbaalar basıyormuş,öğrenmiş oldum.Sonra nette anlaşmalı matbaa olarak arama yaptığımda ilk siz çıktınız karşıma ve sizin siteyi inceledim. Nihayetinde sizle çalışmak isterim. Kısa süre içinde sizinle iletişime geçicem, kolay gelsin.

  2. Yurtdışı Referans on

    İş ilanı: Grafiker – Özerşan Matbaa-MEHMET ERHAN ÇAVUŞOĞLU // Broşür, Katalok, kartvizit

  3. Seray Eskicioğlu on

    Mali Müşavir olarak mesleğe başladığım günden bu yana anlaşmalı matbaa bazında sizden daha iyi işini yapan bir matbaa görmedim. İyi ki sizle çalışmızım, teşekkür ederim.

  4. Mehmet Cengiz on

    Ben Sivasda bulunan küçük bir köy derneğinin başkanıyım. İstanbulda bulunan derneğimizin makbuz ihtiyacı var. Dernek makbuzu basımı için gerekli olan evrakları hazırladım. Elden mi ulaştırmam gerekiyor?

Leave A Reply

Shares